31 Ağustos 2012 Cuma

Minicik Kırtasiye Alışverişi

 Bugün bir Heykel'e çıkalım dedik (Bursalılar bu tabiri çok iyi bilir :) NT Mağazaları'na da uğradık.
Aslında daha başka bir şeyler alırsam onlarla birlikte yazarım diye bunları koymayacaktım daha ama hangi not defterinin daha güzel olduğunu size sormadan edemeyeceğim :) Biri benim,biri de ablamın :)
Söz sizde :)
Faber Castell'in bu silgisine bayılıyorum.Hem çok yumuşak,hem çok silgi çöpü çıkarmıyor,hem de iyi siliyor.
Bu küçük fosforlu kalem ise ablamın.Çantaya atmak için çok uygun olması sebebiyle aldı.
Evet,bugün aldıklarım bu kadar.
Dediğim gibi,söz sizde :)

Not: Bugün ablamın yaptığı un kurabiyeleri :) Ben normalde hiç un kurabiyesi yiyemem,o kadar kuru gelir ki,ama bu ablamın yaptığı harika olmuştu,bol bol yediim :)
Bi un kurabiyesi versem ? :)
Vee açıklıyoruum : Turuncu olan benimkisi :))

30 Ağustos 2012 Perşembe

Zafer "Bayramımız" Kutlu Olsun!

 Türk olmaktan  her zaman gurur duydum ve  duymaya devam edeceğim.Allah'a benim bu topraklarda doğmama,büyümeme şans verdiği için sürekli şükrettim.
Bu bayram bizim ! Milletin! Her ne kadar kutlamalar yasaklansa da,halk dökülsün sokağa! Özgürlüklerimiz elimizden alınmasın,buna izin vermeyelim!
Zafer" Bayramımız" kutlu olsun!

Fotoğraf: Kurtuluş Savaşı'nda Bursa 2 kitabından.

29 Ağustos 2012 Çarşamba

Kitap Kulem

Bu etkinliği başlatanın kim olduğunu bilmiyorum,zira çok karıştı ortalık,herkes paylaşınca :)
Ve bugünkü üçüncü postum oldu :))
Aslında böyle bir düşüncem yoktu ama ne okuyacağıma karar veremediğim için döktüm hepsini ortaya.Ve çok kitabım varmış onu farkettim :(

Bunlar Kutup Yıldızı Yayınları'ndan kuponla topladığım set.Bir kaç kitabını okumuştum ancak çok hata olunca okumayı bıraktım.En üstteki ve en alttaki kitap tam gözükmüyor diye iki fotoğraf çektim.En üstteki "Ölü Evinden Anılar " en alttaki ise "Therese Raquin" kitabı.
 Bu da diğer part :) Hangi kitabı okusam karar veremedim :)


Bunlar da tam gözükmüyor olabilir diye kitaplıkta dizili halleri.
 Bu da arkadaşımdan aldığım kitap.Okunmayı bekliyor..
Eylül çook sıkıcı bir kitap.Bir sıra başlamıştım ama dayanamayıp bıraktım.Herkes çok sıkıcı olduğunu söyledi zaten.O da okunmayı bekliyor..
İşte benim kitap kulem.Çook okumayı bekleyen kitabım var :( Ama klasikleri saymayabiliriz,onları şimdilik okumayı düşünmüyorum :D
Hangi kitabı okusam ? tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Güncelleme : Okuyacağım kitaba karar verilmiştir,Ateşböceği Yolu. Kış Bahçesi gibi sonradan açılırsa diye korkuyorum,zira 600 küsür sayfa kitap :D

Veda - Ayşe Kulin

 Veda kuzenim sayesinde elime geçen bir kitap.Veda'yı okuyormuş,bitmesine az kalmış,istersen bitirince sana veririm dedi.Benim de okumak istediğim bir seri olduğu için "tabii isterim." diye atladım hemen :))
Veda çok güzel,akıcı bir kitaptı.Okullarda öğretilen kuru bilgilerin aksine,savaşın,zor günlerin insanlar,aileler üzerinde açtığı yaraları öğreniyorsunuz.Kemal'in Sarıkamışla ilgili anlattıklarını okurken,içim burkuldu..
Zaten 2 günde,hemencecik bitti.Kitapların devamını merakla bekliyorum.
Ayşe Kulin bu kitapla kendini affettirdi denebilir :) Gizli Anların Yolcusu'nda yaşadığım hayal kırıklığını bilmiyorsanız tıklayın,öğrenin :)
 Kedili ayracımı da kuzenim hediye etti.Veda'da bu ayracı kullanıyormuş,ben beğenince aynısından bana da hediye etti :)
Bu da bugün Twitter'da paylaştığım keyif anım.Denizin Yıldızı'nı bayağı kıskandırdım :P
Ben de kitap kulemi fotoğrafladım ve ne kadar çok kitap olduğunu görünce bayağı üzüldüm. Tess Gerritsen,ardından Veda gibi sebeplerle kendi kitaplığıma geçemedim.Tess Gerritsen kitapları konusunda kaynağım olan arkadaşım Gaye'ye çok teşekkür ediyorum.
Ablası büyük bir Tess hayranı ve evlerinde neredeyse bütün kitapları var :) O konuda bayağı şanslıyım.Ama kendi kütüphaneme de Tess'in kitaplarını mutlaka kazandırmak istiyorum..
Bayağı konuştum :) Yakında kitap kulemi de ekleyeceğim.Twitter^dan da takipte olun ki,oraya daha önce ekleyebilirim haha :)
Herkese bol kitaplı günler diliyorum :)

Altı Çizilen Cümleler:

- İnsan başına gelmeden bilemiyor ama her musibet,dayanma gücüyle birlikte geliyor. sf:190

Hayattan Kesitler #2

Başladığım serinin temelleri yavaş yavaş atılıyor.Bakalım Twitter'da neler paylaşmışım ? :)
(Geçen sefer karışık olarak paylaşmışım ama şimdi en baştan başlıyoruz :) )
Hayattan Kesitler #1

Bir Yumak Mutluluk..Çalıkuşu okuduğum zamanlardan :)

Gece halleri.. :) moralimi düzeltiyor,neşelendiriyor :) 

Tatil kitabım..
Serenad..Çizilen cümleleri postişlerimle işaretledim.'den görüp,beğenerek ! :)) 

Postit olacak aslında ama ben bazen postit,bazen postiş diyorum hehe :)
Serinin devamında görüşmek üzere,yorumlarınızı esirgemeyin :)

28 Ağustos 2012 Salı

İkiz Bedenler (Rizzoli&Isles #4 ) - Tess GerritsenKitap kesinlikle müthişti! İlk sayfalardan itibaren o kadar sürükleyiciydi ki,okumaya başladığınızda elinizden bırakamıyorsunuz.Bir gün kuzenimin nişanı nedeniyle hiç okuyamadım,bu sabahta kalkar kalmaz kalan son 20 sayfamı bitirdim.
Efendim zaten Tess olunca yoruma ne hacet,kitaplar zaten çok güzel.Boşuna "Gerilimin Kraliçesi" değil kadın.Mutlaka kitap fuarına gelmeli ve ben de kitaplarımı imzalatmalıyım :)
Kesinlikle okumalısınız diyorum :)

Altı Çizilen Cümleler:

 Her günün sabahında o günü çıkaramayacak olduğunu bilerek yaşa,
Ve her gece,o gecenin sabahına çıkamayacak olduğunu bil.
                                                       -Paris'in yeraltı mezarlıklarında bir mezar taşı
* Mutludur,her kim ki sonsuza dek ölüm anıyla yüzleşip her gün kendini kaçınılmaz sona hazırlarsa. sf:23

27 Ağustos 2012 Pazartesi

D&R-Can Yayınları Kampanyalılar

Biliyorsunuz ki,bulamadığım kitaplar için bütün umutlarım tükenmişti.(Yazıya ulaşmak için tıklayın.)Ancak Korupark AVM'yi bir kere daha karıştırdım ve iki kitaba daha ulaştım!
 Sonsuza Kadar kitabıyla ilgili internette pek çok yorum okudum.Yorumlar karışıktı,olumsuz bir çok yorum olduğu için o kitap hakkımı başka kitapta kullanırım diye düşünüyordum :) Ama sevgili Serrose'un beğenmesi üzerine bu kitap ta sepete atıldı.
Kıran Kırana herkesin çok beğendiği  bir kitap(internette okuduğum yorumlara göre) O yüzden çok merak ediyordum bu kitabı.Görünce de kaçırmadım tabii.

Özellikle Kıran Kırana'yı bulduğumı için çok mutluyum.Kitaplığıma iki yeni kitap eklediğim için de tabii :)

25 Ağustos 2012 Cumartesi

Çırak (Rizzoli&Isles #2 ) - Tess Gerritsen


8-9 günlük bir beraberliğimizin sonunda Çırak geçen gün  bitti.Bloga yazamadım hemen,ama Vikitap'ta anında güncellemeye çalışıyorum.Bağlantılar aşağıda..Başladığımda kitaba hiç heyecanlanmamıştım,normal okuyordum,sıkılıyordum.Ama yarısından sonra çok heyecanlı olmaya başladı,hele sonlarında kalbim fırlayacak gibi olduu :) Bu kitaba tadını veren Hoyt kesinlikle yahu :)
İnsan böyle tatlı,güler yüzlü bir kadın bunları nasıl yazıyor diyor :)
Beyaz Kitaplık'ın burada bahsettiği bir sorun var,aynısını ben de yaşadım.Bazı bölümler Hoyt'un ağzından anlatılmış ama hiçbir şeyle belirtilmediği için sonradan anlıyorsunuz ki bu da kafa karışıklığına neden oluyor..En azından italik yazılabilirdi o kısımlar..
Sevgili Hamide'nin bu yazısında öğrendim bu serinin dizisinin de olduğunu izlemeyi düşünüyorum.Ayrıntıları buradan öğrenebilirsiniz..
Hoyt için kafamızda bir siluet yarattık,bakalım dizide canlı kanlı görünce nasıl olacağıız? Tüyler ürpertici ! :)

Vikitap : ggülçin 

Twitter'da da yazıyorum kitaplarla ilgili yorumlarımı.Onun için de buraya tıklayın..

Altı Çizilen Cümleler:

- Yaşamımızdaki en heyecan verici şeyler hep beklemediğimiz zamanlarda olduğu için bu özel anların tadını çıkarmayı öğrenmeli,çoğunlukla tekdüze geçen zamanı süsleyen bu ender heyecanların kıymetini bilmeliyiz.Burada,duvarların arkasındaki bu dünyada zaman yavaş akıyor.Burada herkes bir numaradan ibaret,isimlerimizle ya da tanrı vergisi yeteneklerimizle değil,işlediğimiz günahlarımızla ayrılıyoruz birbirimizden.Tek tip giyiniyoruz,aynı yemekleri yiyoruz,arabayla dolaştırılan eski püskü kitapları okuyoruz.Günler birbirine benziyor.İnsanı sorsan böyle korkunç olaylar da olmasa hayatın heyecan verebileceğini hatırlayacağımız yok. sf:9(ilk sf)

24 Ağustos 2012 Cuma

SORUMLU BLOG | Atatürk'süz Para !Ben uzun süredir çok sinirliyim ama bayram münasebetiyle kimsenin huzurunu kaçırmak istemedim.Bizi dizilerle,internetle kandırırlarken ülkede neler oluyor herkes bilsin istedim.

Geçenlerde gezmeye gitmiştik.Para üstünü satıcı kız verdiğinde şok olduk."Bu ne ya?!" deyince kız şaşırdı.Hatta bu sıkıntımı Twitter^dan dile getirmiştim.Sevgili Hamide de okuyunca çok sinirlenmişti.
Kağıt paralarda var mı bilmiyorum ama(gerçi o kadarına da cesaret edemezler!) madenin paralarda Atatürk resmi yoktu.Yok işte,yok! Şu an sahip olduğunuz her şeyi sağlayan adamın,bu yüce kişiliğin resmini paralardan kaldırmaya nasıl cürret edersiniz ! Siz kimsiniz ki kim! O kadar sinirliyim ki,derdimi anlatamayacağım sandım,postu yazmayı hep erteledim.İnternetten resmi bulamadım maalesef.
Ben Atatürk'ün resminin olmadığı para kullanmam.Ata'm her gün yanıbaşımda,duvardaki çerçeveden bana bakarken,ben onun çocuğuyken,buna nasıl göz yumamabilirim,nasıl !
Cumhurbaşkanlığına da geçen gün elime bir madeni para geçtiğini ancak arkasında bir resim olmadığını,bir açıklama beklediğimi yazdım.Lütfen birlik olalım ve sesimiz daha çok duyulsun.Çünkü bu postumda bahsettiğim Rodos adası olayı hiçbir yerde ne görüldü ne duyuldu.Yetkili merciilere iletilmiştir dediler ama ses seda yok.Neyse,lütfen siz de bu konuda bir mail çekin,telefon açın vs. ne olursa olsun!

Çünkü biz Mustafa Kemal'in çocuklarıyız.Onun mavi gözleri böyle baktığı sürece,Türk gençliğine güvendiğini her gün hatırladığımız sürece,eserlerine sahip çıkmaya devam edeceğiz.Bu ülke kolay kazanılmadı ve Mustafa Kemal'in çocukları varken,kolay kolay da kaybedilmeyecek!
Son olarak,Ata'm seni öyle özledim ki...

Kahperengi - Hande Altaylı

 Kitap bir günde bitti.Sayfalar su gibi akıp gidiyor,hiçbir şey anlamıyorsunuz..
Akıcı ve gayet güzel bir kitaptı.

Okuma hallerimden bazıları..

Bol fotoğraflı,az sözlü postumu bitirip kaçıyorum ben :)

Güncelleme : Altı çizili cümleleri yazmayı unutmuşum :)

Altı Çizili Cümleler:

- Yoksa yıllar geçtikçe güçleneceğine,zayıflıyor muydu insan?Olgunlaşacağına koflaşıyor,dayanıklılığını yitiriyor muydu?Öğreneceğine unutuyor,bildiklerinden şüpheye mi düşüyordu?Geride bıraktığı onca şeyden ve onca yıldan sonra böylesine yaprka gibi titremek,kendini başa dönmüş gibi hissetmesine yol açıyordu.Yürümüş,yürümüş ama hiçbir yere gidememişti.Belki de dünyanın yuvarlak olması,daima başladığın yere,yani kendine döneceğin anlamına geliyordu.  sf:100

- Kimsenin hayatı kolay değildi,şanslı doğmak diye bir şey yoktu.Doğan her insan şanssızdı ve sabırla bunu öğreneceği günü bekliyordu. sf:180

- Bir insana yüzde yüz güvenmekle yüzde doksan dokuz güvenmek arasında dağlar kadar fark vardı.Çünkü eksilen yüzde birin nereden eksildiğini bilemezdin ve dünyanın bütün kazıkları o küçük "bir"in içinde saklanabilirdi.O yüzden yüzde doksan dokuz,yüzde yüze olduğundan daha yakındı yüzde sıfıra. sf:257

23 Ağustos 2012 Perşembe

Kitap&Kırtasiye Alışverişi

Herkese merhaba ! Bir kaç gündür yazamadım.Bayramda gez dolaş,bayramdan sonra gez dolaş hiç vaktim olmadı.Ayrıca internet te çok sorunlu !
Dün sevgili Supercellma ile buluştuk.Onunla 4 saat boyunca sohbet çok keyifliydi.Sevgili Deniz de yakınlardaymış,o da katıldı aramıza.Hayatıma böyle güzel iki insan kattığım için çok mutluyum :)
Bugün ise arkadaşımla birlikte Carrefour'a gittik.İki gündür gezmekten akşamları ayak ağrısından mahvoluyorum :))
Mini bir kitap&kırtasiye alışverişi de yaptım.DR kampanyalılardan istediğim bir sürü kitap olmasına rağmen sadece 2 tane bulabildim,çok moralim bozuldu.Susanna Tamaro'nun Sonsuza Kadar'ını da alabilirim onu da düşünüyorum.İstediklerim ise:
*Gölge Hırsızı
*Kıran Kırana
*Onlar
*İyi Geceler Tatlı Prens idi

Derin Kitap'ın 4 liralık kitap kampanyası ise hiçbir yerde yoktu.Ondan istediklerim ise:
*Bikini Mevsimi
*Düşündürücü Hikayeler
*Boş Yatak

Bütün kampanyalıları alt üst ettim,alabildiğim ise sadece iki kitap.Gerçekten çok moralim bozuldu.
Geçen Korupark'tan sadece Gölge Hırsızı'nı bulabilmiştim.Bugün de Carrefour'dan İyi Geceler Tatlı Prens'i aldım.


Carrefour'da kocamaan bir alanı kırtasiyeye ayırmışlar.Okullar başlayacağı için çok genişti.Biz de rahat rahat,sevine sevine gezindik.

 
Bir adet uhu.Uhuyu çok beğendim.Beyaz renkte.Ön kısmı normal,arka kısmı ise 2.fotoğraftaki gibi.

 6 adet Versatil kalem.Bu kalemleri de beğendim.İncecikler,rengarenk hem de uygunlar.
 Fosforlu kalemleri alırken biraz tereddüt yaşadım.Fiyatı da çok ucuz olduğu için acaba iyi midir diye düşündüm.Ama denemek lazım diye aldım hemen.Umarım hemen kurumazlar.Aşağıdaki gibi çizgileri.Bu kalemlerimi de beğendim.Uçlu kalemlerim ve fosforlu kalemlerim School Time diye bir markanın.Hiç duymamıştım bir de,ama denemekten zarar çıkmıyor :)


Bu kalemlerden ve uhulardan memnun kaldım.Umarım yakın zamanda kurumaz ya da kırılmazlar :)
DR kampanyası için çok üzgünüm,ama yapacak bir şey yok :)
Ayrıca 2 gün önce akşamleyin Kahperengi'ye başladım.Ertesi gece bitti kitap.Onunla ilgili bir post ta oluşturacağım.Çırak hala bitmedi,Ateşböceği Yolu'na da başlayacağım :)
Son haberleri aktardım,ben kaçıyorum :))

Not: Mr Maana^dan Amerikan Kültür Derneği'nden 100 TL indirim çeki kazandım,ama İstanbul^da yaşamadığım için değerlendiremiyorum,birisi değerlendirsin istiyorum.Kayıt olacaklar varsa iletişime geçelim :)  /Beylikdüzü ve Bakırköy şubelerinde geçerli!

20 Ağustos 2012 Pazartesi

Sefiller

Valla bayram seyran derken hiç kitap okuyamıyor insan..Bu akşam köşeme çekilip kitabımı bitirebildim nihayet..Bir 100 sayfa kadar okuduktan sonra kitabım bitti,ben de fotoğrafını çekip hemen bloga atladım.
Sefiller çok çok akıcı bir kitap.Son zamanlarda okuduğum en güzel kitaptı.(Cadı serilerinden sonra iyi geldi.)Kitabım 2003 basımı,9 yıllık bir kitap.Mercek Yayınları'ndan çıkmış.Yalnız yerine "yanlız" yazılması çok bariz ve göze batan bir yazım hatasıydı,onu görünce delirdim açıkçası.
Sefiller yine çok önceden okuyup,hatırlayamadıklarımdan.Öyle bir sorunum var benim,kitapları çok fazla hatırlayamam yani.O yüzden bir sürü kitaplarla ilgili tuttuğum defterlerim/ajandalarım var:)
Bu konuda size bir fikrimden bahsetmiştim.Yine aynı fikrin devamı olarak,bu ayracımı kullandım bu kitapta.Ne bileyim,benim hoşuma gitti.Sizin de hoşunuza gitti mi ? Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen :)
Böylece okuma listemden bir kitap daha eksildi.Ama bu bloga yazdığımdan farklı bir liste.Bunu okuma listelerimi yazdığım ayrı bir defterde tutuyorum.
Sevgilerimle,tekrar iyi bayramlar :) (Tüm ısrarcı tutumlara karşın mideniz bulanıyorsa,fenalıklar basıyorsa,ki hepsini yaşadım ben,yemeyin efendim,yemeyin ! )

18 Ağustos 2012 Cumartesi

İyi Bayramlar

Şeker tadında bir bayram olsun klişesi ile süslenmiş bir tebrik ile karşınızdayım sevgili okurlar :))
Şeker tadında,kolonya kokulu bir bayram olsun.(Gerçi öyle olacak,kaçış yok ama!)
Çok fazla baklava-börek-sarma yemeyin,bu üç kilo yapıcıdan uzak durun!! Ben hiç kimsede baklava yemiyorum,sonra gelsin kilolar ve üstüne üstlük en kötüsü mide karışıklığı.Bir tek teyzeciğimi kıramam,özel olarak onda yiyorum :)
Fazla uzatmayayım.Tekrar iyi bayramlar diliyorum :)

17 Ağustos 2012 Cuma

Daima Cadı
Kitabı bitireli 3-4 gün olmasına rağmen yeni yazabildim..
Biliyorsunuz bu kitaplar seri.İki kitaptan oluşuyor,bu da 2. ve son kitabı.İlk kitabını yani İlk Kez Cadı'yı ilk okuduğumda son 100 sayfasında bırakmıştım.Hatta yazısı da burada. Ama daha sonra kitaplığımda durup,beni sürekli rahatsız etmesiyle birlikte kitabın ben de bir şans daha vermeye karar verdim.Her kitap ikinci bir şansı hak eder bana göre :) İlk okumama göre daha sevmiştim.Yazısı da burada. Ama ben bu kitaptan ilk kitabını daha çok sevdim.Sıkıldım bu kitapta ben.Bir türlü yıldızımız tam barışamadı yahu :) Tam diyorum "Aa heyecanlandı bak!" ama yine puf diye sönüveriyor.Belki de çeviriden kaynaklanıyordu.Bir anlam karmaşası oluyordu.Bir kız söylüyordu bir adam mesela karışıyordu böylece de.Ama bu kitabın kapak tasarımını beğendim.Fotoğrafta tam yansımamış ama hoşuma gitti.
Kitapla ilgili izlenimlerim bu kadar :) Okuyan varsa yorumları bekliyorum :)
Bir okuma hali :)

Kitaplarımı Vikitap'ta hemen güncelliyorum.Şu an site açılmadığı için link veremiyorum ancak kullanıcı adım "ggülçin" Takip etmek isterseniz buyrun :)

Altı Çizilen Cümleler:

- İnsanlar en kötüsünün olabileceğine inanmıyor ta ki olana kadar.." sf:181

16 Ağustos 2012 Perşembe

Arkadaşınla Beraber 20 TL Kazan

Hürriyet Bumerang'ın fırsatlarından birisi.Detaylı açıklamayı Supercellma fevkalade yapmış.Onun bloguna yönlendiriyorum sizi.
Yalnız sadece yeni üye olacaklar için geçerli !

Benim promosyon kodum T207DD23

Üye olurken promosyon kodu kısmına bunu girerseniz çok sevinirim.
Sorunuz olursa bekliyorum :)
Unutmayın,promosyon kodu T207DD23 :)

Not : Ben Platin üye olarak seçilmişim.

Serenad Okuryatar'da !Okumak için tıklayın :)

Not: Biliyorsunuz Serenad'ı çok önceden okumuştum tatilde okumaya başladıklarımdan.Buradan da yorumuma bakabilirsiniz..Çizilen cümleler ve bir kaç resim daha var :) Kitap normalde temmuz başlarında bitmişti :)

13 Ağustos 2012 Pazartesi

STİL | SNSD Taeyeon'un Stili

Öncelikle çok ince elenmiş,sık dokunmuş bir blog postudur bu,haberiniz ola ! Sizler için bir sürü resim seçtim,inceledim,Taeyeon'un tarzını birlikte ele alalım diye.Keyifli bir yolculuğa hazır mısınıız ? :)
SNSD'yi bu kadar takip etmemin sebeplerinden birisi de kızların giyim tarzlarını takip etmek :) İlk olarak ta en sevdiğim üye Taeyeon'dan başlamak istedim.Güzel gülümsemesiyle içimi ısıtan Taeyeon :)
En yakın zamandan başlıyorum :)

Açıkçası ben bu elbiseyi pek fazla sevemedim.Yaşına göre ağır durdu sanırım.Bunlar da sürekli yapışık geziyorlar anam,tek fotoğrafını bulmak o kadar zor ki.Ancak merdiven çıkarken ayrılıyorlar galiba.Kızların diğerlerini çıtır gibi giydirmişler,Tae'ye kalan teyze elbisesi.Cık cık cık,hiç yakıştıramadım.
Bakınız öteki kızlar :)
Özellikle Tae'nin Twinkle tarzını çook beğeniyorum.O klipteki sarı,leoparlı kıyafeti çook yakışmıştı.Tae'nin tarzının büyük sükse yapması Twinkle ile oldu sanırım.
Bu da bir radyo programından.Bence burada da gayet duruma uygun ve spor şık giyinmiş.
Burada da güneş gibi,bebe yaka galiba,tam gözükmese de,bu tür yakaların ona çok yakıştığını düşünüyorum zaten..
Nomu kiyopta :)

Ne çıtır,ne çıtıır ! :)
:)
Ben burada da elbisesini ve saçını ona çok yakıştırmıştım.Ama boydan fotoğrafları pek olmadığı için ayakkabıları göremiyoruz maalesef.Bir kez daha tekrarlıyorum,Twinkle'ın çıkış zamanlarında her zaman çok güzeldi!
Benim tulum yine,beni çıldırtmak için burda :)

 Şarkı söylerken videosunu izlediğimde görmüştüm bu kıyafetleri.Ve "Ne kadar güzel olmuş." demiştim.Sizce?

Bu kıyafeti kaç yerde giymiş bu kıız :D
Neyse,Twinkle fotoğraflarına dalarsam anlatacak çok şey var :)Kulaklıklar hepsinin vazgeçilmez aksesuarı bu havaalanlarında :)
Havaalanı tarzı ise salaş ve rahat,olması gerektiği gibi.Her zaman güzel giyindiğini söyleyemem burada.İkinci fotoğrafta çok beğendim bir,onda da sadece yüzü ve tişörtünün bir kısmı gözüküyor :D Ama birinci ve son fotoğraftaki o çantayı bu kombine yakıştıramadım.Daha spor bir şeyler tercih edebilirdi bence.
Dergi çekiminde güzel olmaları lazım elbette,burada da kusursuz gözüküyorlar...
Yeni çıkan parfümlerinin tanıtımı.Çıkış yerleri sınırlı.Kore,Amerika bir de Fransa vardı galiba ama tam emin değilim.
Buralarda Tae'nin suratı ne kadar değişik,o mu değil mi diye bin kere baktım :D 
Valla ne desem ki bilemedim burada,kararsız kaldım.Kıyafete yukarıdaki fotoğraftan bakınca güzel,dantel şu an zirvede zaten.Ama böyle bir tanıtımda şort ne kadar uygun bilemiyorum.Sahnede giydiğiniz yetmedi mi :D Daha şık olabilirdi bence.
Kızlara genel bakış..Hyeyeon'un elbisesini çok merak ettim ama bu fotoğrafta gözükmüyor.Yoona grubun yüzü olduğu için yine ortaya kondurmuşlar bu kızı.Bu ayrımcılığa sinir oluyorum ! Neyse.Bir tek Tae şort giymiş gördüünüz gibi.Kızlarımız ise her zamanki gibi ya etekli ya elbiseli :) Yoona ve Jessica'yı en çok beğendim.
Vaov,beğendim :)
Son günlerde kıza beddualar gelmiş beddualarr! Sen bir saçlarını boyatsana Twinkle^daki rengine,uzatsana saçlarını,yaşına uygun,çıtır şeyler giysene.Bu kız arada beni delirtiyor böyle.Kıyafet çok kötü,"at çöpe"lik değil ama Tae'ye olmamış,cık !
Ha bir de Paparazzi klibinde de çok beğenmiştim !
Neyse ki toparladı durumu Tae :) O kolyeler dans ederken çok rahatsız edici ve ağır.Güzellik için de çekilmez.Onun yerine başka bir şey giyer,adam gibi uçar zıplardım!
Üstüne tıklayıp büyütün lütfen :) O saçı küçük kızlara yapılan saçlardan olsa da Tae'ye daha bir sevimlilik katmış bence :)

Çok yoruldum ama değdi :) Şirin mi şirin giflerle keyifli turumuzu tamamlayalım.(Umuyorum siz de benim kadar keyif almışsınızdır.) Hele son iki gifte çok şeker :)1 saati aşkın bu postla,resim bulmakla,değerlendirmeyle uğraştığımı söyleyebilirim.Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.1 yorum 1000 mutluluk gibi :) Sevgiyle kalın!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...