16 Mart 2013 Cumartesi

Benim Gözümden Bursa 11.Kitap Fuarı ve Aldıklarım #2

Kitap fuarı 1.gün

Geçen hafta gidip şikayet ettiğim fuar için bütün sözlerimi geri almak istiyorum ! O halime şükretmem gerekirdi,bu haftaki neydi !! Yok böyle bir kalabalık! Daha sabahtan çok fazla kalabalıktı.Ve otobüste balık istifi olunca keyfim çok kaçtı.Biraz ıslandık,çokça yorulduk hatta yeni geldim ve yorgunluktan ölmek üzereyim ama yine de güzeldi :) Kitap fuarı maceram burda biter :)
Geçen sefer daha çok kitap alışverişi üzerineydi.Bu sefer söyleşiye de katıldım ve 3 yazarla daha tanıştım :)
İlk önce tanıştığım yazarlardan bahsedeyim:
 Gülten Dayıoğlu'nun kitaplığımda bir kitabı vardı,ne olur ne olmaz diye yanıma almıştım.Onca çoluk çocuğun arasına girip imzalattım :))
Yazarları böyle benim için imzalarken çekmeyi seviyorum :)
İpek Ongun çook tatlıydı.O kadar güler yüzlü ve sıcakkanlı bir kadın ki.Herkesle sohbet ediyor.Kitaplığımdaki iki kitabı getirmiştim,onları da imzalattım.Gerçi bir kaç kitabı daha vardı ama onları da başka zaman :)
Bir de Üstün Dökmen var.Onun da kitabı kitaplığımda vardı "Küçük Şeyler" i imzalattım.Önce söyleşisi de vardı Üstün Dökmen'in.

Söyleşilere gelecek olursak ;


Canan Tan yeni çıkan kitabı Hasret'i anlattı söyleşisinde.Mübadeleyle harmanlanmış bir hasret romanı.Epey merak ettim.

Üstün Dökmen bu pozları kendisi verdi.Fotoğraf çekebilirsiniz diyerek:) Ben ancak yarısına katılabildim söyleşinin,çünkü çok kalabalıktı darlandım.Zaten salona çok az sandalye koymuşlardı.Canan Tan'da otururken önlere geçelim filan diye bakınırken bir de ayakta kaldık :) O yüzden yarısını izleyebildim.
Bugün aldıklarıma gelelim :
 Epsilon'da 3 kitap 12 lira kampanyası vardı.Ben de bu kitapları aldım.Rus Kışı'nı İrem'de gördüm sanıyordum yanılmamışımm :) Okuyanlar var mı bu kitapları?
Buket Uzuner'in Yolda kitabını 3 liralık kitaplar arasında gördüm ve aldım.Ayşe Kulin'in kitabını ise seriyi tamamlayayım,son bir kitap kaldı okuyayım diye :)
Ve kitap fuarı maceram burda 15 kitapla biter! Yarın zaten son günn.
Yoruldum ama değdi ! :)

2 yorum:

  1. Harikasın gerçekten ve çok şanslısın Eskişehirde fuar yok :(

    YanıtlaSil
  2. Aa Esracım Eskişehir'de nasıl olmaz ki ? Orası öğrenci kaynıyor zaten :)) Büyük şehirde yaşamanın artılarından bir tanesi diyelim :)

    YanıtlaSil

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...