16 Temmuz 2013 Salı

The White Queen

Philippa Gregory'nin "The Cousins War" isimli kitabından uyarlanan ve yeni bir dizi.Savaşların,intikamların olduğu bir eski zaman dizisi yani:) Neler çevriliyormuş be önceden saraylarda :)
Güzel bir dizi The White Queen.Güzel zaman geçirmek istiyorsanız tavsiyem:)
Sinir bozucu karakterler de var ama!

Konusu : 

Philippa Gregory'nin The Cousins' War isimli tarihi kitap serisinden uyarlanmış olan The White Queen, 1464 yılında başlıyor. Tudor Hanedanlığı'nın hükümdarlığının henüz başlamadığı dönemler… York Hanedanlığı'nın da Lancaster Hanedanlığı'nın da tahtta gözü var. York'lardan genç ve yakışıklı IV. Edward tacı giyiyor. Ancak Edward, düşman aileden olan Elizabeth'e aşık olunca işler karışıyor.

The White Queen, aşk ve tutku, baştan çıkartma ve aldatma, ihanet ve cinayetin hikayesi. Birbirinden farklı 3 kadının bakış açısından bizlere sunuluyor: Elizabeth Woodville, Margaret Beaufort ve Anne Neville. Gücün peşindeki bu kadınlar, İngiltere tacı için ellerinden geleni ardlarına koymayacaklar.

Beyaz Kraliçe (White Queen) olarak adlandırılan Elizabeth Woodville'i İsveçli aktris Rebecca Ferguson canlandırıyor. IV. Edward'ı Max Irons canlandırırken, kendisine Aneurin Barnard ile David Oakes eşlik ediyor. James Frain, Janet McTeer ve Robert Pugh gibi tecrübeli isimler de oyuncu kadrosundalar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...